Kategorie wpisu: Biblioteki, Grafika, Webdesign
Darmowy skrypt strony www z tapetami

Darmowy skrypt strony www z tapetami

Post Rating

Uruchomienie funkcjonalnej strony www z tapetami dzięki gotowemu skryptowi jest niezwykle proste. Atrakcyjne grafiki do pobrania są jednymi z najczęściej wyszukiwanych w internecie treści, dlatego skrypt ten może być doskonałym sposobem na zbudowanie popularnej strony www.

Skrypt wyposażony został w szereg bardzo atrakcyjnych funkcjonalności, które pozytywnie wpływają na przyjazność jego obsługi. Grafiki wyświetlane mogą być według kryterium kategorii, daty zamieszczenia oraz przypisanych tagów. Dodatkowo skrypt posiada wbudowany algorytm obliczający popularność zamieszczonych materiałów na podstawie ilości pobrań, a także daje możliwość komentowania oraz głosowania na ulubione tapety.

Skrypt wyposażony jest również w automatyczne procesory graficzne, które mają bardzo pozytywny wpływ na transfer serwera – obrazki przed wyświetleniem na stronie www są automatycznie zmniejszane podczas wczytywania.

Skrypt wyposażony jest w funkcje dodawania oraz usuwania tapet do odpowiednich kategorii, a  manager kategorii i użytkowników powoduje, że korzystanie z narzędzia jest niezwykle proste. Możliwość zakładania kont przez użytkowników oraz dodawania przez nich zdjęć powoduje, że przy odpowiedniej promocji możliwe jest zbudowanie samodzielnie funkcjonującego banku zdjęć.

Autor skryptu zadbał również o SEO strony www wyposażając go w przyjazne urle.

Skrypt można pobrać tutaj.

Demo serwisu dostępne jest tutaj.

strona www z tapetami

Darmowy skrypt strony www z grafikami

Skomentuj


Skomentuj