Kategorie wpisu: Narzędzia, Webdesign
KULER – interaktywny dobór kolorów

KULER – interaktywny dobór kolorów

Post Rating

Odpowiedni dobór kolorystyki to podstawa dobrych projektów graficznych. Tym razem prezentujemy bardzo przydatne narzędzie internetowe adobe kuler. Zarówno przy tworzeniu designu stron internetowych jak i przy kreacji projektów drukowanych wybór kolorystyki rzutuje na efekt ostateczny. Narzędzie adobe kuler umożliwia dobranie kolorystyki oraz wybór pasujących odcieni w różnych trybach kolorów. Do dyspozycji mamy gotowe ustawienia oraz tryb manualny mieszania i doboru kolorów. Na stronie www adobe kulera mamy możliwość rejestracji, a dla zalogowanych użytkowników możliwość zapisywania dobranych ustawień kolorystycznych.

Do zapozniania się z narzędziem zachęcamy tutaj.

Skomentuj


Komentarzy: 3 do “KULER – interaktywny dobór kolorów”

  1. […] O innych narzędziach pobierania kolorów pisaliśmy również tutaj i tutaj. […]

  2. […] Adobe Kuler – doskonałe narzędzie z mnóstwem gotowych palet przygotowanych przez społeczność Adoba. O Kulerze pisaliśmy już wcześniej jednak z racji jego przydatności postanowiliśmy wspomnieć o nim znowu (zobacz tutaj). […]

  3. wnętrza pisze:

    Naprawdę doskonałe narzędzie. Sprawdza się stara prawda, że zestawienia kolorów występujące w przyrodzie można z powodzeniem stosować dosłownie wszędzie.

Skomentuj