Kategorie wpisu: Webdesign
Promocje na darmowy hosting

Promocje na darmowy hosting

W ostatnim miesiącu na polskim rynku usług hostingowych pojawiła się nowa firma. W Polsce jest ona może mało znana, jednak na Świecie posiada sporą renomę i uznaną markę.

1&1 jest największą firmą oferującą usługi hostingowe. Jej wejście na krajowy rynek łączy się z promocją kont hostingowych. Niewątpliwie jest to ciekawa oferta – tym bardziej, że użytkownik rejestrujący konto w 1&1 otrzymuje dwuletni darmowy hosting. Parametry konta są całkiem przyzwoite.

Pojawienie się nowego gracza spowoduje z całą pewnością zaostrzenie konkurencji na rynku hosting w Polsce. Już w tej chwili inne firmy wprowadzają podobne oferty – przykładowo OVH również postanowiło przyciągnąć nowych użytkowników dwuletnim okresem bezpłatnego korzystania z usługi.

Nie pozostaje nam nic innego jak tylko cieszyć się z takiej sytuacji i oczekiwać obniżki cen.

Skomentuj


Komentarzy: 2 do “Promocje na darmowy hosting”

  1. Kiniol pisze:

    kiepski ten hosting – nawet nie można do nich przekierować domeny od innego rejestratora. Żeby coś tam postawić trzeba u nich wykupić domenę.

  2. Rachman pisze:

    Kiniol – poczytaj regulamin nim się wypowiesz. Wszystko za free na 2 lata. Domena też. W panelu widzę opcję możliwości podpięcia własnej więc… nie wprowadzaj ludzi w błąd.

Skomentuj